Terminliste 2018

[2008] [2009] [2010] [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]

Dato Dag Lag Teknisk arrangør Kart/Sted Type løp Innbydelse Resultater Kart, GPS-spor
11. april Onsdag BKK Fana IL Skjold/Lagunen Sprint Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
18. april Onsdag Statoil Varden Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
25. april Onsdag Baker Brun Årstad IL Alvøen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
02. mai Onsdag Tryg BIL Kanadaskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
07. mai Mandag UBIL Smøråsen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
14. mai Mandag Eikner Naturstein BIL Fana IL Dyngelandsåsen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
23. mai Onsdag Skage Transport IL Gneist Ytrebygda Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.JPG LoypeB.JPG LoypeC.JPG LoypeN.JPG
30. mai Onsdag Skogselskapet Fløyen BM Lang Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
06. juni Onsdag Hordaveg Kanadaskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
13. juni Onsdag Hordane Bergens TF Stendskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
20. juni Onsdag CMR BIL Sædalen/Landåsfjellet BM Normal Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
Sommerferie
15. august Onsdag NHH BIL NHH/Munkebotn Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
22. august Onsdag Rolls Royce BIL Vardefjell Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.JPG
29. august Onsdag Bergen Kommune BIL Moldalia Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
05. september Onsdag HSI Stendskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
12. september Onsdag Bergenslærernes BIL Fløyen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
19. september Onsdag Fisken BIL Munkebotn Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
26. september Onsdag Sweco BIL Slettebakken/Fantoft BM Natt Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
Bergensmesterskap D16B- D70B
Bergensmesterkap H60B og H70B
Bergensmesterkap H16A - H50A
3D Rerun LoypeN.pdf
28. november Onsdag O-utvalget Idrettens Hus - Brann Stadion 3. et. kl. 18 Miniårsmøte 3D Rerun

I 2020 deles det ikke ut deltagerglass eller glass til rankingvinnere. Dette skyldes få arrangerte løp pga. koronasituasjonen.

Spørsmål og melding om feil vedrørende ranking, statistikk, ubegrunnet diskvalifikasjoner, resultater eller strekktider meldes til resultatservice@o-bergen.no senest to arbeidsdager etter at resultatene er publisert. Rettelser og korrigeringer som meldes senere enn dette blir dessverre ikke tatt hensyn til i ranking, statistikk o.l.