Terminliste 2016

[2008] [2009] [2010] [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]

Dato Dag Lag Teknisk arrangør Kart/Sted Type løp Innbydelse Resultater Kart, GPS-spor
06. april Onsdag DnB BIL Bergens TF Brann Stadion/Slettebakken Gateløp Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
13. april Onsdag DnB BIL Viking Fløyen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
20. april Onsdag Statoil BIL Lyderhorn/Kjøkkelvik Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.JPG
27. april Onsdag Skogselskapet Storsåta Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
02. mai Mandag BKK BIL Kokstad Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
11. mai Onsdag Tryg BIL Spelhaugen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
18. mai Ikke løp pga pinse og 17. mai 3D Rerun
25. mai Onsdag UBIL Frotveit Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
01. juni Onsdag Hordaveg BIL Stendskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
08. juni Onsdag Eikner BIL Fana IL Totland Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
15. juni Onsdag CSC BIL Åstveitskogen BM Stafett Innbydelse resultater resultater 3D Rerun
Sommerferie
17. august Onsdag NHH BIL Stemmemyren/Handelshøgskolen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
24. august Onsdag Eikner BIL Fana IL Solbakkefjell/Gimmeland Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
31. august Onsdag Skage Transport Gneist Fanafjellet Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
07. september Onsdag HSI BIL Stendskogen BM Normal Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.JPG LoypeB.JPG LoypeC.JPG LoypeN.JPG
14. september Onsdag Hordane BIL Bergens TF Løvstakken nord/Krohnegården Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
21. september Onsdag HIB Smøråsen-Stend/Slåtthaug Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.JPG LoypeB.JPG LoypeC.JPG LoypeN.JPG
28. september Onsdag Bergenslærernes BIL Alvøen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
23. november Onsdag O-utvalget Idrettens Hus - Brann Stadion 2. et. kl. 18 Miniårsmøte 3D Rerun

I 2020 deles det ikke ut deltagerglass eller glass til rankingvinnere. Dette skyldes få arrangerte løp pga. koronasituasjonen.

Spørsmål og melding om feil vedrørende ranking, statistikk, ubegrunnet diskvalifikasjoner, resultater eller strekktider meldes til resultatservice@o-bergen.no senest to arbeidsdager etter at resultatene er publisert. Rettelser og korrigeringer som meldes senere enn dette blir dessverre ikke tatt hensyn til i ranking, statistikk o.l.