Terminliste 2019

[2008] [2009] [2010] [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020]

Dato Dag Lag Teknisk arrangør Kart/Sted Type løp Innbydelse Resultater Kart, GPS-spor
10. april Onsdag NHH BIL NHH Sprint Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
24. april Onsdag Tryg BIL Kanadaskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.JPG
29. april Mandag Eikner BIL Fana IL Havet Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
08. mai Onsdag Skogselskapet BIL Norvik Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
15. mai Onsdag Equinor BIL Kokstad Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
22. mai Onsdag Bergen Kommune BIL Bjørndalsskogen/Kjerreidviken Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
27. mai Mandag Hordaveg BIL Kanadaskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.JPG
05. juni Onsdag Bergenslærerne Stendskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
12. juni Onsdag Sbanken Kismul Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
19. juni Onsdag Fisken BIL Åstveitskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.JPG
Sommerferie
21. august Onsdag UBIL Solbakkefjell/Gimmeland Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
28. august Onsdag HVL Fløyen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
04. september Onsdag HSI Langeskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.JPG
11. september Onsdag Eikner BIL Fanaseter/Fanafjell Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
18. september Onsdag DNB Bergens TF Stendskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
25. september Onsdag Skogselskapet BIL Båteviksvann/Heiavann Askøy Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
02. oktober Onsdag O-utvalget O-lag i Nordhordland Mjåtveit/Frekhaug Nattløp Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
27. november Onsdag O-utvalget Idrettens Hus - Brann Stadion 3. et. kl. 18 Miniårsmøte Innbydelse 3D Rerun

I 2020 deles det ikke ut deltagerglass eller glass til rankingvinnere. Dette skyldes få arrangerte løp pga. koronasituasjonen.

Spørsmål og melding om feil vedrørende ranking, statistikk, ubegrunnet diskvalifikasjoner, resultater eller strekktider meldes til resultatservice@o-bergen.no senest to arbeidsdager etter at resultatene er publisert. Rettelser og korrigeringer som meldes senere enn dette blir dessverre ikke tatt hensyn til i ranking, statistikk o.l.