Terminliste 2013

[2008] [2009] [2010] [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]

Dato Dag Lag Teknisk arrangør Kart/Sted Type løp Innbydelse Resultater Kart, GPS-spor
03. april Onsdag DNB-klubben Bergens Turnforening Brann stadion Gateløp Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
10. april Onsdag Eikner BIL Fana IL Dyngeland Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
17. april Onsdag DNB-klubben Viking Åstveitskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
24. april Onsdag Tryg BIL Kanadaskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
29. april Mandag BKK BIL Stendskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
06. mai Mandag Nettbuss Askøy o-lag Tveitaskogen (Askøy) Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
15. mai Onsdag Bergen Kommune BIL Arna Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
22. mai Onsdag Skogselskapet BIL Fløyen Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
29. mai Onsdag UBIL Kismul Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
05. juni Onsdag Hordaveg BIL Kanadaskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
12. juni Onsdag Statoil BIL Kokstad Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
19. juni Onsdag Skandiabanken BIL Landåsfjellet Sædalsiden Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
Sommerferie
21. august Onsdag Skogselskapet BIL Munkebotn Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
28. august Onsdag Skagetransport BIL Gneist Hjellestad Aboretet Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
04. september Onsdag Bergenslærernes BIL Loddefjord (nytt kart fra Bergens Turnforening) Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
11. september Onsdag Eikner BIL Fana IL Birkelandsfjellet Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
18. september Onsdag CSC BIL Landåsfjellet nord Montana BM Normal Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
25. september Onsdag Baker Brun Årstad IL Alvøen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
02. oktober Onsdag CMR Fantoft BM Natt Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun
27. november Onsdag O-utvalget Rica Hotel, Christies gate 5-7 Miniårsmøte 3D Rerun

I 2020 deles det ikke ut deltagerglass eller glass til rankingvinnere. Dette skyldes få arrangerte løp pga. koronasituasjonen.

Spørsmål og melding om feil vedrørende ranking, statistikk, ubegrunnet diskvalifikasjoner, resultater eller strekktider meldes til resultatservice@o-bergen.no senest to arbeidsdager etter at resultatene er publisert. Rettelser og korrigeringer som meldes senere enn dette blir dessverre ikke tatt hensyn til i ranking, statistikk o.l.