Terminliste 2011

[2008] [2009] [2010] [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018]

Dato Dag Lag Teknisk arrangør Kart/Sted Type løp Innbydelse Resultater Kart, GPS-spor
06. april Onsdag Vital BT Bueskytterbane/Langeskogen Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
13. april Onsdag Eikner BIL Fana IL Fanafjellet Øst Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
27. april Onsdag NHH NHH- område- Varegg kart Sprint Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
04. mai Onsdag Skogselskapet Fløyen BM normal Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
11. mai Onsdag CSC Munkebotn /Hellen festning/Lønborg skole Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
18. mai Onsdag Tryg Vesta Kanadaskogen 1:10000 av 2008 Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
25. mai Onsdag Vestbo Tjenester Gneist Hjellestad/Milde Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
30. mai mandag Statoil BIL Kokstad Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
08. juni Onsdag DNB Nor Viking Landåsfjellet Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
15. juni Onsdag BKK Stendaskogen Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
22. juni Onsdag Bergen Kommune Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
Sommerferie
10. august Onsdag ? 3D Rerun
17. august Onsdag Tide Buss Askøy O-lag Askøy Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
24. august Onsdag Hordaveg Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
31. august Onsdag Bergenslærerne Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
07. september Onsdag Skage Transport Gneist Skage/Ytrebygda Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
14. september Onsdag HSI Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
21. september Onsdag UBIL Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
28. september Onsdag HIB Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
05. oktober Onsdag CMR Fantoft BM Natt Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider Routegadget
Bergensmesterskap D16B- D70B
Bergensmesterkap H60B og H70B
Bergensmesterkap H16A - H50A
28. november Mandag O-utvalget Idrettens Hus - Brann Stadion Miniårsm. Saker til miniårsmøtet må være inne til 16.10.11 3D Rerun

I 2017 kreves det deltagelse på minst 9 løp for å få deltagerglass, og rankingen har 8 tellende løp. BM Stafett og BM Lang teller ikke på rankingen, BM Stafett teller heller ikke som glassløp.

Spørsmål og melding om feil vedrørende ranking, statistikk, ubegrunnet diskvalifikasjoner, resultater eller strekktider meldes til resultatservice@o-bergen.no senest to arbeidsdager etter at resultatene er publisert. Rettelser og korrigeringer som meldes senere enn dette blir dessverre ikke tatt hensyn til i ranking, statistikk o.l.