Terminliste 2010

[2008] [2009] [2010] [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017]

Dato Dag Lag Teknisk arrangør Kart/Sted Type løp Innbydelse Resultater Kart, GPS-spor
07. april Onsdag Eikner Dyngeland Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
14. april Onsdag TrygVesta Kanadaskogen Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
21. april Onsdag Skage Gneist Liland/Lønningen Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
28. april Onsdag Arkitektene Åstvedtskogen Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
05. mai Onsdag Skogselskapet Havet Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
10. mai Mandag Rolls Royce Vardefjellet Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
19. mai Onsdag Skage Gneist Ytrebygda BM-Stafett Innbydelse resultater 3D Rerun
26. mai Onsdag UBIL Totland BM-Lang Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
02. juni Onsdag Statoil Kokstad Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
09. juni Onsdag CMR Fløyen Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
16. juni Onsdag CSC Storsåta Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
21. juni Mandag HSI Stendskogen Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
Sommerferie
11. august Onsdag Tide Askøy Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
18. august Onsdag Framo Gular Knappenfjellet Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
25. august Onsdag Hordaveg Kanadaskogen Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
01. september Onsdag Vital Samnanger Gullbotn Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
08. september Onsdag Eikner Totland BM-Normal Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
15. september Onsdag Vestbo Gneist Arboretet Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
22. september Onsdag BKK Langeskogen Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
29. september Onsdag Høgskolen Løvstakken N. Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
20. oktober Onsdag Bergenslærerne? BM Natt Innbydelse resultater splitsbrowser splitsbrowser pr. løype strekktider 3D Rerun
29. november Mandag O-utvalget Idrettens Hus - Brann Stadion Miniårsmøte 3D Rerun

I 2017 kreves det deltagelse på minst 9 løp for å få deltagerglass, og rankingen har 8 tellende løp. BM Stafett og BM Lang teller ikke på rankingen, BM Stafett teller heller ikke som glassløp.

Spørsmål og melding om feil vedrørende ranking, statistikk, ubegrunnet diskvalifikasjoner, resultater eller strekktider meldes til resultatservice@o-bergen.no senest to arbeidsdager etter at resultatene er publisert. Rettelser og korrigeringer som meldes senere enn dette blir dessverre ikke tatt hensyn til i ranking, statistikk o.l.