Terminliste 2008

[2008] [2009] [2010] [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]

Dato Dag Lag Teknisk arrangør Kart/Sted Type løp Innbydelse Resultater Kart, GPS-spor
02. april Onsdag Laksevåglærerne Årstad Alvøen Kortløype Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
09. april Onsdag Skage transport Gneist Liland Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
16. april Onsdag Hordaveg Damsgårdsfjellet Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
23. april Onsdag Hordane Stendafjellet Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
28. april Mandag Bergenslærerne Smørås Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
07. mai Onsdag UBIL Raunåsen Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
14. mai Onsdag Bergen Kommune Arna Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
21. mai Onsdag TrygVesta Damsgårdsfjellet Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
28. mai Onsdag Vital Samnanger Gullbotn BM Lang Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
04. juni Onsdag Eikner Havet Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
11. juni Onsdag Statoil-Hydro Kokstad Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
18. juni Onsdag BSI Munkebotn BM stafett Innbydelse resultater strekktider 3D Rerun
Sommerferie
13. august Onsdag Tide BIL Askøy o-lag Storåsen Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
20. august Onsdag Skogselskapet Fløyen Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
27. august Onsdag CSC Endelausmarka BM Normal Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
Routegadget
03. september Onsdag Fana Sparebank Gneist Fanaseter Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
10. september Onsdag Framo Bjørndalsskogen Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
17. september Onsdag Eikner Fana Totland/Gymmeland Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
24. september Onsdag Haukeland Sykehus Hjellestad/Arboretet Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun
08. oktober Onsdag CSC Fløyen BM Natt Innbydelse resultater strekktider Splitanalyser
3D Rerun

I 2020 deles det ikke ut deltagerglass eller glass til rankingvinnere. Dette skyldes få arrangerte løp pga. koronasituasjonen.

Spørsmål og melding om feil vedrørende ranking, statistikk, ubegrunnet diskvalifikasjoner, resultater eller strekktider meldes til resultatservice@o-bergen.no senest to arbeidsdager etter at resultatene er publisert. Rettelser og korrigeringer som meldes senere enn dette blir dessverre ikke tatt hensyn til i ranking, statistikk o.l.