Terminliste 2022

[2008] [2009] [2010] [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021] [2022]

Dato Dag Lag Teknisk arrangør Kart/Sted Type løp Innbydelse Resultater Kart, GPS-spor
06. april Onsdag HSI Haukeland sykehus Gateløp/sprint Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
20. april Onsdag Fisken Nordnes Sprint Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
27. april Onsdag Hordaveg Kanadaskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.JPG LoypeB.JPG LoypeC.JPG LoypeN.JPG
04. mai Onsdag Hordane Bergens TF Stendskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.JPG
11. mai Onsdag Equinor Kokstad Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
18. mai Onsdag Eikner Fana IL Totland Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
23. mai Mandag Skogselskapet Fløyen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
01. juni Onsdag Bergen Kommune Moldalia Innbydelse resultater 3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
08. juni Onsdag NHH Munkebotn/NHH Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
15. juni Onsdag UBIL Endelausmarka Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
Sommerferie
17. august Onsdag Skogselskapet Davanger/Askøy, Åsebø Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
24. august Onsdag Bergenslærerne Åstveitskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
31. august Onsdag DNB Bergens TF Stendskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeN.pdf
07. september Onsdag Tryg Kanadaskogen Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.JPG LoypeB.JPG LoypeC.JPG LoypeN.JPG
14. september Onsdag HVL Totland Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.JPG LoypeB.JPG LoypeC.JPG LoypeN.JPG
21. september Onsdag UBIL Storsåta Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.pdf LoypeB.pdf LoypeC.pdf LoypeN.pdf
28. september Onsdag Skage Transport Gneist Sandsli Sprint Innbydelse resultater strekktider strekktider pr løype Splitanalyser
3D Rerun LoypeA.JPG LoypeB.JPG LoypeC.JPG LoypeN.JPG
23. november Onsdag O-utvalget Idrettens Hus - Brann Stadion, 2. et, rom B/C kl. 18:30 Miniårsmøte 3D Rerun

I 2022 kreves det deltagelse på 11 løp for å få deltagerglass, og rankingen har 10 tellende løp.

Spørsmål og melding om feil vedrørende ranking, statistikk, ubegrunnet diskvalifikasjoner, resultater eller strekktider meldes til resultatservice@o-bergen.no senest to arbeidsdager etter at resultatene er publisert. Rettelser og korrigeringer som meldes senere enn dette blir dessverre ikke tatt hensyn til i ranking, statistikk o.l.