Glassliste 2021

Etternavn Fornavn Klasse Klubb Antall løp
Aase Annike O D40B ABB a.s. 1
Monsen Rune H50B ABB a.s. 10
Bjørge Lars H60B ABB a.s. 2
heimvik randi DN AIBEL 1
Knudsen Frida Rugstad D16C AIBEL 10
Hegrenæs Hilde D30C AIBEL 11
Hansen Jan Malmin H50C Aker Solutions BIL 1
Hansen Waldemar H50B Aker Solutions BIL 1
Nemeth Adrienn DN Aker Solutions BIL 1
Fuglum Irene D40C Aker Solutions BIL 10
Hegland Olav H40A Aker Solutions BIL 11
Midttun Bjørg D50B Aker Solutions BIL 12
Daltveit Ingrid D16B Aker Solutions BIL 2
Rønning Cecilie D30C Aker Solutions BIL 2
Aksnes Kristin Svines D30B Aker Solutions BIL 5
Solberg Bente D30B Aker Solutions BIL 6
Bendixen Arne H50B Allianse Hordaland BIL 17
Brekke Svein H40B AMC 3
Irgens Christian H50B Ankeret BIL 15
Fyhn Bård H16A Ankeret BIL 3
Thorsen Sjur H40C Ankeret BIL 4
Bjørkhaug Pål H30B Arkitektene BIL 1
Valen Tor Helge H40A Arkitektene BIL 14
Mørk Einar H60C Arkitektene BIL 15
Eik Bjørn H70C Arkitektene BIL 16
Lohne Jan H60B Arkitektene BIL 18
Bjørkhaug Lasse H60B Arkitektene BIL 3
Hoggen Oddlaug DN Arkitektene BIL 4
Kahrs Paal Johan H50B Arkitektene BIL 5
Sunde Lene Marie D40C Arkitektene BIL 6
Palmesen Ingunn D30B Arkitektene BIL 7
Brochmann Bertram H60B Arkitektene BIL 8
Danielsen Christine D16A Asker O-lag 1
Karlsen Ørjan HUB Askøy O-Lag 1
Bratli Bjarne Jakob H30C Asplan Viak BIL 11
Opsahl Margit D30C Asplan Viak BIL 3
Espetvedt Jorun D30B Asplan Viak BIL 5
Reigstad Jan B. H50B Asplan Viak BIL 6
Helland Helge H40B Asplan Viak BIL 8
Mathismoen Per H70C Atlas-Stord 13
Bjerke Caroline N. DN AXA Sportsclub 1
Jørstad Ine Farestveit DUN Baune 4
Berge Jill Iren D30B BB Shipping 13
Fjellanger Lars H40B Bennex 16
aakra unn DN Bergen Kommune BIL 1
Bjørkhaug Are H30B Bergen Kommune BIL 1
Brikke Test H40C Bergen Kommune BIL 1
Lid Bjørn Ove H50B Bergen Kommune BIL 10
Lindtner May D40C Bergen Kommune BIL 10
Skagestad Trygve H60B Bergen Kommune BIL 10
Wood Stephen H50C Bergen Kommune BIL 10
Aasen Harald H60C Bergen Kommune BIL 11
Damsgaard Eivind H40A Bergen Kommune BIL 11
Pettersen Nora D40B Bergen Kommune BIL 11
Tuft Rune Fanastølen H40B Bergen Kommune BIL 11
Linga Svein H50A Bergen Kommune BIL 13
Halvorsen Arne H60B Bergen Kommune BIL 14
Hodnekvam Kjellaug D60C Bergen Kommune BIL 14
Totland Audny D60C Bergen Kommune BIL 14
Tyse Tor H70C Bergen Kommune BIL 15
Totland Olav H70B Bergen Kommune BIL 16
Sandvoll Ingrid D40B Bergen Kommune BIL 17
Haugland Helge H40B Bergen Kommune BIL 2
Schei Øystein H60B Bergen Kommune BIL 2
Spjeld Gunnar H60C Bergen Kommune BIL 3
Bratten Anne Margit D40B Bergen Kommune BIL 4
Berg Stein Erik H40C Bergen Kommune BIL 5
Bertelsen Bjørn H50A Bergen Kommune BIL 5
Lysaker Kirsti D30B Bergen Kommune BIL 5
Paulsen Anne Sofie D50B Bergen Kommune BIL 5
Spjeld Lise M D60C Bergen Kommune BIL 5
Straume Hildur D50C Bergen Kommune BIL 6
Haugsvær Vidar H30B Bergen Kommune BIL 7
Hellen Judith D40C Bergen Politi BIL 10
Fløystad Gunnar H40B Bergen Politi BIL 3
Johannessen Tom H30A Bergen Politi BIL 6
Helland Kari-Anne DN Bergensapotekenes BIL 2
hellerslien helene b DUC Bergensapotekenes BIL 2
Prestø Bente DN Bergensapotekenes BIL 2
Lien Eli DN Bergensapotekenes BIL 5
Linga May H D40B Bergensapotekenes BIL 7
halstensen greta DN Bergenslærerne BIL 1
Helvik Ingeborg D50C Bergenslærerne BIL 1
Herigstad Marie D60B Bergenslærerne BIL 10
Knudsen Nina Lokøen D40B Bergenslærerne BIL 10
Madsen Trond H50C Bergenslærerne BIL 10
Wood Sissel D60C Bergenslærerne BIL 10
Damm May Lill D40C Bergenslærerne BIL 11
Gjestemoen Knut H50B Bergenslærerne BIL 11
Hope Terje H60C Bergenslærerne BIL 11
Nydal Roald H80C Bergenslærerne BIL 11
Raadal Else Lerche D60C Bergenslærerne BIL 11
Sognnæs Ingjerd D50B Bergenslærerne BIL 11
Bjørgaas Bjørn H70C Bergenslærerne BIL 12
Gjesdal Wenche D40C Bergenslærerne BIL 12
Stordal Stig H50A Bergenslærerne BIL 12
Tvedt Berit D50B Bergenslærerne BIL 12
Gjestemoen Anne D50C Bergenslærerne BIL 13
Natås Kari D60C Bergenslærerne BIL 13
Vignal Jean-Claude H50B Bergenslærerne BIL 13
Corneliussen Truls H50A Bergenslærerne BIL 14
Nipen Marit D50B Bergenslærerne BIL 14
Sletten Dag H60A Bergenslærerne BIL 14
Bergseth Atle H50B Bergenslærerne BIL 15
Nygaard Marianne D40B Bergenslærerne BIL 15
Stemshaug Sturla H40B Bergenslærerne BIL 15
Tangen Per Olaf H60A Bergenslærerne BIL 15
Paulsen Øistein H50B Bergenslærerne BIL 16
Secher Kari D50C Bergenslærerne BIL 16
Soligard Nina D50B Bergenslærerne BIL 17
Damm Kjetil H40B Bergenslærerne BIL 18
Daae Harald H60C Bergenslærerne BIL 3
Færevaag Jori D40C Bergenslærerne BIL 5
Hamre Honoria DN Bergenslærerne BIL 6
Ingebrigtsen Grete D50C Bergenslærerne BIL 6
Ingebrigtsen Harald H60B Bergenslærerne BIL 7
Leiren Ståle H30A Bergenslærerne BIL 7
Meyer Benedicte D40C Bergenslærerne BIL 8
Bertelsen John Erik H50B Bergenslærerne BIL 9
Jørgensen Jørgen H50B Bergenslærerne BIL 9
Lyngtun Harald H60B Bergenslærerne BIL 9
johnsen jan HN Bergens TF 4
Tretten Jan Egil H30A Bergens TF 4
Sletten Audun HUC Bergens TF 5
Berg Marianne D30C Bergen Tøj 7
Djupvik Marit D40C Bergen Turlag BIL 11
Garnæs Bjørn H70B B.Garnæs BIL 11
Kyrkjebø Kari DN Bjarg 1
Bjørkaas Anders H50B Bjørkaas BIL 17
Paulsen Paul Chr. H50B Bjørklund Norge BIL 2
Gustafson Judith DN Bjørklund Norge BIL 4
Slangen Paul H16C BKK BIL 1
Nilsen Kari Merete D30C BKK BIL 10
Batalden Bjørn H40C BKK BIL 11
Trettæberg Gudmund H40C BKK BIL 11
Renslo Solveig D40C BKK BIL 13
Skogstrand Tor H60C BKK BIL 13
Natås Ivar Magnus HUA BKK BIL 14
Søndersrød Svein H60C BKK BIL 3
nøvik hanne DUA BKK BIL 4
Drageset Mona D40C BKK BIL 5
Trætteberg Philip HUC BKK BIL 5
Tangen Terje H60C BKK BIL 6
Westergård Anne D40B BKK BIL 6
Abbedissen Harald H50B BKK BIL 7
Salhus Jan Arne H40A BKK BIL 8
Ulveseter Svein A. H40C BKK BIL 8
Ekeland Siv Anita D30C BKK BIL 9
Svendsen Per H50C BKK BIL 9
Askeland Kjell Arne H40B Block Watne 18
Berg Edvin H70B Bodø & Omegn 1
Frotvedt Ove H40C Brun BIL 1
Alsaker Hans-Jacob H40C Brun BIL 13
Fjeldstad Anne D40B Brun BIL 18
Almeland Stian Kreken HUA BSI 1
Askild H16A BSI 1
Helgemo Erik HUA BSI 1
Helland Trond H16B BSI 1
husby mari D16C BSI 1
Sjøgren Emma DUC BSI 1
Tonjer Lea D16A BSI 1
Tonjer Selma DUA BSI 1
Knudsen Erlend Moster HUA BSI 10
Reikvam Tore HUA BSI 10
Andersen Marianne S. DUC BSI 2
Heinz Simone D30B BSI 2
Forland Gunhild DUA BSI 3
Huseby Sjur H30A BSI 3
Langberg Martine Austad DUB BSI 3
Berg Bente Kristin DUC BSI 4
Ekeberg Elin DUB BSI 5
Nygaard Lærke DUB BSI 6
Øystese Sylvi V. DN Bufetat - Region Vest 8
Paulsen Rune H30C CAP 2
Lund Raymond HN CAP 5
Higdem Morten H30C ccb 15
Melheim Jens Andreas H30B CMR BIL 1
Anfinsen Stian H30B CMR BIL 10
Ulvang Dag Magne H30B CMR BIL 10
Weydahl Helge H30A CMR BIL 11
Heggelund Yngve H30B CMR BIL 12
Nornes Else Helen D40B CMR BIL 12
Wedberg Torolf H40B CMR BIL 12
Iversen Rannveig S. D16C CMR BIL 2
Kocbach Jan H30A CMR BIL 2
Reiersen Bergitte D16C CMR BIL 2
Lea Tommy H16C CMR BIL 4
Bjørk Ranveig Nygaard D30C CMR BIL 5
Willard Knut H50C CMR BIL 5
Hansen Thomas H30A CMR BIL 7
Wærhus Ivar H30B CMR BIL 8
Ottesen Sverre H40A COW 12
Aas Leif Arne H40C COW 2
Johnstad Endre T. H16B CSC BIL 1
Støle Arne H50B CSC BIL 1
Takle Kristin DN CSC BIL 1
Netland Torstein H50B CSC BIL 10
Njøten Rune H50B CSC BIL 13
Stokken Jarle H40B CSC BIL 13
Emhjellen Helge H40B CSC BIL 17
Røsland Erik H40C CSC BIL 4
Johnstad Truls H50B CSC BIL 5
Tolleshaug Hilde Marit D40B CSC BIL 5
Torgersen Jørn H60B CSC BIL 9
Johansen Alfon H50A Datainstrument BIL 12
Færås Kjell H50B Datainstrument BIL 15
Dalby Karl Andre H16C Dataloy 4
Hjortås Johan H60C DnB NOR 12
Strømme Bjørn H70C DnB NOR 12
Sangolt Ivar Kåre H40B DnB NOR 13
Houmb Vigdis D40C DnB NOR 16
Kallmyr Bjørn Arild H40A DnB NOR 2
Masloboeva Julia D30B DnB NOR 3
Lossius Erik H40B DnB NOR 7
Døskeland Reidar H60C DnB NOR 8
Bakke Jan Ove H40C DnB NOR 9
Tuvin Anders H30C DOF 1
Bogetvedt Dag H40C Dominion Gas 5
Hjellvik Petter D. H50A EDB Business Partner BIL 11
Morken John H40C EDB Business Partner BIL 14
Johannesen Trond H50A EDB Business Partner BIL 15
Pedersen Tom H50C EDB Business Partner BIL 6
Nummedal Ketil H30B EDB Business Partner BIL 7
Iden Therese D40B EDBergen 11
Iden Bernt-Atle H50B EDBergen 14
Eidsnes Leiv H70C Eikanger IL 15
Eikner Jakob HUC Eikner Naturstein BIL 1
Ormberg Jan Olav H50B Eikner Naturstein BIL 10
Roll Ingrid D70B Eikner Naturstein BIL 11
Ormberg Astrid D50C Eikner Naturstein BIL 12
Ritland Kåre H70B Eikner Naturstein BIL 15
Eikner Sigurd H40A Eikner Naturstein BIL 5
Ellingsen Else D70C Eikner Naturstein BIL 5
Ellingsen Svein H70C Eikner Naturstein BIL 9
Arnestad Egil H50C Ergovision 14
Ramsnes Siri D16B Ernst & Young Bil 8
Askeland Stine DUC Fana IL 1
Auflem Ingvar Lindvik HUN Fana IL 1
Daltveit Dagrun DUA Fana IL 1
Hanevik Tord HUN Fana IL 1
Heldal Marie DN Fana IL 1
Rognsvåg Espen HUA Fana IL 1
Solheim Lasse H16A Fana IL 1
Askeland Anne D16C Fana IL 2
Clausesen Sander HUC Fana IL 2
Claussen Mads HUA Fana IL 3
Daltveit Anders HUA Fana IL 3
Solheim Stian HUA Fana IL 3
Tefre Vibeke D30B Fana IL 3
Nord Ingrid DUA Fana IL 4
Corneliussen Arne H70C Fana IL 5
Gulbrandsen Knut Erik H60B Fana IL 9
Rykkje Ørjan HUC Fana IL 9
Steineger Jan H50A Fana Sparebank 10
Lie Elisabeth D40C Fana Sparebank 13
Laurantsen Roald H40C FAV GRUPPEN 8
Andersen Kjersti DN Firstventura AS 1
Meltzer Audun HN Firstventura AS 1
Teigen Andrè HN Firstventura AS 1
Thiis Cecilie DN Firstventura AS 1
brunborg linn DN Fisken BIL 1
mork kjell arne H40B Fisken BIL 1
Skaret Georg H30B Fisken BIL 1
Østreim Anders H40B Fisken BIL 1
Sundby Svein H50A Fisken BIL 1
Troesse Christiane DUA Fisken BIL 1
Kyrkjebø Steinar H60C Fisken BIL 10
Hestenes Knut H50B Fisken BIL 11
Jørstad Knut J. H60A Fisken BIL 12
Samuelsen Tor J. H70C Fisken BIL 14
Sandal Ulf Morten H40B Fisken BIL 14
Irgens Betty D50C Fisken BIL 15
Vaardal Kjell H60B Fisken BIL 15
Pedersen Geir H30A Fisken BIL 2
Skagseth Øystein H40A Fisken BIL 2
Farestveit Eva D40C Fisken BIL 3
Malde Kjetil H30B Fisken BIL 3
Toresen Reidar H50A Fisken BIL 5
Eichner Christiane D40B Fisken BIL 6
Skadal Janicke D40C Fisken BIL 7
Skagen Dankert H60B Fisken BIL 7
Hamre Johannes H70C Fisken BIL 8
Sætre Sigmund H50B Fitjar IL 16
Johnsen Hilde D30C Fjell Kommune 16
Nord Rolf H60A Flakavatnet V 7
Aadland Anne Gro D40C FRAMO BIL 1
Fagnastøl Inge H50C FRAMO BIL 11
Haugen Ronny H40B FRAMO BIL 11
Torgilstveit Frode H30C FRAMO BIL 11
Ramsvik Hans-Arne H30A FRAMO BIL 2
Fjellanger Kjell Ove H30C FRAMO BIL 3
Reikvam Håkon HUA Førde Il 8
Klanderud Linda D40C Frende Forsikring 17
olsen bente heggo DN Frende Forsikring 3
lindvik britt DN Frende Forsikring 4
sandal kari DN Frende Forsikring 4
Hølleland Bjørn H40A Gard 15
Knudsen Gunnar H60B Gard 15
Oppedal Jan Erik H40B Gass Service 14
Seierstad Ivar H30A GFI 5
Soltvedt Ole-Petter H40B Gilde Vest 1
tuft stig H16B Gilde Vest 2
Tuft Bjørn Ove H50B Gilde Vest 5
Hegrenæs Birte D16C Gimle 2
Askeland Dag Morten H40C Gneist 1
Fjellheim Sondre HUN Gneist 1
Håvardstun Roald H60C Gneist 1
Iversen Jan Petter H16C Gneist 1
Knudsen Magne HUA Gneist 1
Lunde Snorre HUC Gneist 1
Nordeide Sturle HUN Gneist 1
Skage Jarle H50C Gneist 1
Arntzen Mariell DUC Gneist 12
Skage Vilde DUN Gneist 3
Kongsgård Sondre Bø HUC Gneist 6
Clausen Martin HUA Grieg Team 1
Claussen Jan Erik H40C Grieg Team 5
Bakkejord Jan Harald H40A Gular 1
Flakke Andre HN Gular 1
Haugen Helge H16A Gular 1
Linga Heine HUN Gular 1
Nilsen Tonje D16C Gular 1
Skauge Mathias HUN Gular 1
Kvalbein Lars Ove H30A Gular 12
Nærheim Sverre Johan H40A Gular 14
Ragvin Anja D30B Gular 2
Tjelmeland Birk HUN Gular 6
Nese Tore Svein H40A Handelsbanken BIL 17
Flaa Geir H40A Handelsbanken BIL 5
Austefjord Per Arne H60B Hands AS 12
Mjøs Rolf H70B Hansa BIL 10
Skjærpe Anne-Brit D40B Haraldsplass 11
Alnes Marit DN Haraldsplass 4
Bertelsen Vilde D30B Haukeland Sykehus IL 1
Bjørnevik Håkon Lauvland HN Haukeland Sykehus IL 1
Eide Gro-Kathrin DUC Haukeland Sykehus IL 1
hatlenes rita DN Haukeland Sykehus IL 1
kessler ute H30C Haukeland Sykehus IL 1
reisæter trond H40C Haukeland Sykehus IL 1
Rogstad Berit DN Haukeland Sykehus IL 1
Slettebø Haldor H50C Haukeland Sykehus IL 1
sygnestveit kari DN Haukeland Sykehus IL 1
sygnestveit randi DN Haukeland Sykehus IL 1
Vederhus Else DUC Haukeland Sykehus IL 1
Wiers Sindre H16B Haukeland Sykehus IL 1
Dyrstad Ove H40B Haukeland Sykehus IL 10
Thornes Ingun D60C Haukeland Sykehus IL 10
Bergfjord Kirsten D40C Haukeland Sykehus IL 11
Njølstad Gro D50C Haukeland Sykehus IL 11
Eide Gro-Kathrin D30C Haukeland Sykehus IL 12
Hjortås Solveig H. DN Haukeland Sykehus IL 13
Lund-Johansen Morten HUA Haukeland Sykehus IL 13
Meyer Liv Sylvi D40B Haukeland Sykehus IL 13
Heltne Svein Robert H30B Haukeland Sykehus IL 14
Nysæter Gunnar H60B Haukeland Sykehus IL 14
Strand Erling H50A Haukeland Sykehus IL 14
Alvsvåg John Olav H50B Haukeland Sykehus IL 15
Hope May D30C Haukeland Sykehus IL 15
Mæland Bjørg D60C Haukeland Sykehus IL 15
Jebsen K. Johan H50C Haukeland Sykehus IL 16
Eiksson Jens-Christian H30B Haukeland Sykehus IL 2
Heie Anette DN Haukeland Sykehus IL 2
Rønneseth Eva D30C Haukeland Sykehus IL 2
Sætersdal Christian H40A Haukeland Sykehus IL 2
Valen Harald H40A Haukeland Sykehus IL 2
Wæhle Hilde Valen D30C Haukeland Sykehus IL 2
Hansen Sigmund H30A Haukeland Sykehus IL 3
haugland Birte D30B Haukeland Sykehus IL 3
Kira Anne-Marie D40C Haukeland Sykehus IL 3
Lind Grete D50C Haukeland Sykehus IL 3
Blomquist Jesper H30B Haukeland Sykehus IL 4
Gundersen Lise D30B Haukeland Sykehus IL 4
Hole Randi D30A Haukeland Sykehus IL 4
Nygaard Randi Monsen D30C Haukeland Sykehus IL 4
Rognsvåg Turid D40B Haukeland Sykehus IL 4
Sødal Erlend H30A Haukeland Sykehus IL 4
Storebø Marianne DN Haukeland Sykehus IL 4
Toppe Bjarte H30A Haukeland Sykehus IL 4
Hansen Ranveig D30C Haukeland Sykehus IL 5
Holdhus Jan H60B Haukeland Sykehus IL 5
Kambestad Margit D30C Haukeland Sykehus IL 5
Lund Kirsti Gytre D40C Haukeland Sykehus IL 5
Moe-Nilssen Ella D60C Haukeland Sykehus IL 5
Simonnes Synnøve D30C Haukeland Sykehus IL 5
Bjørkhaug Astrid D60C Haukeland Sykehus IL 6
Karlsdottir Asa D40C Haukeland Sykehus IL 6
Paulsen Kjell H40B Haukeland Sykehus IL 6
Armo Hilde Rief D30C Haukeland Sykehus IL 7
Hannevik Toril DN Haukeland Sykehus IL 7
Martinussen Jorunn D60C Haukeland Sykehus IL 7
Keilegavlen Håvard H30B Haukeland Sykehus IL 8
Aasen Olaug Lee D30C Haukeland Sykehus IL 9
Breistein Turid D50B Haukeland Sykehus IL 9
Eggen Kirsten D60C Haukeland Sykehus IL 9
Klubnes Ina DUN Haukeland Sykehus IL 9
Mathiesen Kristin D30C Haukeland Sykehus IL 9
Mollestad Gunnar HN Haukeland Sykehus IL 9
Myking Reidun D50C Haukeland Sykehus IL 9
Svenheim Beate DN Haukeland Sykehus IL 9
Bråten Ragnhild H. D16A Heming/Njård O-lag 2
Aartun Tor Andreas HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Aasmul Erik HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Birkeland Vegard HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Blindheim Malvin HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Christophersen Jonas HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Førre Erlend HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Gjerdingen Julie HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Gullesen Marte DN Høgskolen i Bergen BIL 1
Hausken Marie DN Høgskolen i Bergen BIL 1
Hornås Eirik M. S. HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Hovin Gitte DN Høgskolen i Bergen BIL 1
Jentoft Karoline J. DN Høgskolen i Bergen BIL 1
Kirkebø Torild DN Høgskolen i Bergen BIL 1
Misund Aleksander HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Røisum Kristine DN Høgskolen i Bergen BIL 1
Søgnen Guro DN Høgskolen i Bergen BIL 1
Skugstad Anniken DN Høgskolen i Bergen BIL 1
Æsøy Christoffer HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Tveiten Amund HN Høgskolen i Bergen BIL 1
Våge Kristin F. DN Høgskolen i Bergen BIL 1
Alfarnes Oddvin H70B Høgskolen i Bergen BIL 10
Berntsen Margaret D50C Høgskolen i Bergen BIL 12
Jordanger Lars Arne H30B Høgskolen i Bergen BIL 12
Berg Karsten H60B Høgskolen i Bergen BIL 13
Torbjørnsen Inger Birgitte D40B Høgskolen i Bergen BIL 13
Tysnes Ingunn D30C Høgskolen i Bergen BIL 13
Høyland Sven-Olai H40B Høgskolen i Bergen BIL 14
Rønning Morten H50B Høgskolen i Bergen BIL 14
Lønning Dag H40B Høgskolen i Bergen BIL 15
Natås Terje H60B Høgskolen i Bergen BIL 16
Nysæter Helge H30A Høgskolen i Bergen BIL 18
berg lars edgar H60C Høgskolen i Bergen BIL 2
Iversen Rigmor D60C Høgskolen i Bergen BIL 2
Kvamme Aasmund H40B Høgskolen i Bergen BIL 2
Nilsen Kari Birkeland D50C Høgskolen i Bergen BIL 2
Herfindal Torunn D40B Høgskolen i Bergen BIL 3
Aarre Tone D50C Høgskolen i Bergen BIL 4
Selvik Torstein H60B Høgskolen i Bergen BIL 4
Urdal Gro Hege S. D30C Høgskolen i Bergen BIL 4
Bjørgaas Gro D30C Høgskolen i Bergen BIL 6
Olsen Håkon H50B Hoas Bil 16
Haaland Johanna D30C Hordane BIL 1
Alvheim Herdis D50C Hordane BIL 11
Hermansen Harald H60C Hordane BIL 11
Nøttveit Egil H60C Hordane BIL 11
Torgersen Matti H40B Hordane BIL 12
Sandvoll Jon H70B Hordane BIL 14
Sævareid Tommy H40A Hordane BIL 15
Torvik Jostein H60B Hordane BIL 15
Hage Torild D50B Hordane BIL 2
Larsen Lars Stuland H40B Hordane BIL 3
Tuv Per H40C Hordane BIL 4
Kreken Olav H50A Hordane BIL 5
Daltveit Memund H50A Hordane BIL 7
Møvik Gerd D60C Hordane BIL 7
Neergaard Erik H50B Hordaveg BIL 1
Riis Sigmund H50B Hordaveg BIL 1
Møklebust Leif H60A Hordaveg BIL 10
Skulstad Marianne D30C Hordaveg BIL 10
Hodneland Erling H60B Hordaveg BIL 11
Hegrenæs Arild H50B Hordaveg BIL 12
Karlsen Kåre H60C Hordaveg BIL 12
Myre Kjell Erik H40A Hordaveg BIL 12
Lofthus Olav H40C Hordaveg BIL 13
Nedrebø Ole Johs H30B Hordaveg BIL 13
Johannessen Erik H40A Hordaveg BIL 14
Natås Magnus H60A Hordaveg BIL 14
Faanes Terje H40C Hordaveg BIL 15
Matre Arna D50C Hordaveg BIL 3
Omre Gunn D40C Hordaveg BIL 4
Holm Tonje D30C Hordaveg BIL 5
Søderstrøm Rolf H40C Hordaveg BIL 5
Strand Torgeir H40A Hordaveg BIL 7
Andersen Stig Nyland H16C Hordaveg BIL 8
Eggen Arild H60B Hordaveg BIL 8
Solberg Steinar H60C Hordaveg BIL 8
Skogland Jan Olav H60C Hordaveg BIL 9
andersen katrine ø DN Høsk 3
Helland Øivind H16B HUS 10 2
Wollan John Henrik H40B Intelinet BIL 2
Nævdal Geir H40B IRIS BIL 7
Herfindal Tonny H40B Kalandseid IL 3
Ingvaldsen Nina D30B Kgjs 6
Trygsland Anne Gro D30B Kif 10
Kyrkjebø Magnus H16B Kirkevoll skole 1
Mikkelsen Martin H30B KLP BIL 3
Bjørgen Olav H60B Kobbeltvedt 16
Nordås Tonje D16C Kolbotn / Skimt 2
drægebø solrun DN Konkurransetilsynet 1
olsen gunnhild DN Konkurransetilsynet 1
rørtveit kari DN Konkurransetilsynet 1
turøy ronny HN Konkurransetilsynet 1
Simonsen Heidi June DN Konkurransetilsynet 2
Fredriksen Lorna D40B Konkurransetilsynet 4
Vikane Geir H30C KPMG 1
Corneliussen Bente B. D50C Kvernbit 4
Roos John H40B Kværner Oilfield Products 3
Thornes Olav H60B Laksevåglærerne 15
Haukaas Svein H70B Laksevåglærerne 17
Berg Per Ove H40B Levende ord 3
Austrheim Atle H40B Lindås Kommune BIL 14
Valestrand Ørjan H50A Masfjorden 1
Dahl Nina D40B Mattilsynet BIL 4
Nytræ Svein H40B MC Bil 15
Olsen Anne-Mette D30C meteorlogisk institutt bergen 2
Nese Oddlaug D30C meteorlogisk institutt bergen 9
Due Jens B HUC Måren 4
Holba Hildegunn D50C MTU Communication 11
Nordhagen Ranveig D40B Multikonsult Bil 1
Revheim Øystein H50B Multikonsult Bil 12
Helland Magnar H60B Multikonsult Bil 15
Skoglund Steffen H16B Multikonsult Bil 4
Dagestad Knut Frode H30B Nansen Centre 6
opsahl ronny HN NEI BIL 1
Agdestein Åse Nonås D40B NEI BIL 13
solheim Dag HN NEI BIL 3
Salomonsen Morten H30C NEI BIL 6
Arauzo Luisa DN Nera BIL 1
Lasso Luisa DN Nera BIL 1
Mjøs Johannes H70C Nera BIL 12
Wierzbicka Ewa D30B Nera BIL 13
Osiej Helena D30B Nera BIL 14
Haustveit Svein H40B Nera BIL 15
Lønne Olav H70C Nera BIL 15
Dahl Yngvil E. D40C Nera BIL 17
Gulbrandsen Wollan Silje D30B Nera BIL 2
Wollan Silje Gulbrandsen D30B Nera BIL 2
Lasso Martha DN Nera BIL 3
Lone Christar H30C Nera BIL 3
Arauzo Gerardo HN Nera BIL 4
Jensen Øystein H16B Nera BIL 9
Tallhaug Siri DN NextGenTel 1
Høydalsvik Odd H50B NextGenTel 12
Kjønås Henrik H30B NextGenTel 12
Stokke Jan Kåre H50B NextGenTel 17
Utne Steinar H50B NextGenTel 17
Stamnes Alexander H16C NextGenTel 7
Manne Daniel H40C NextGenTel 9
Schei Vidar H40A NHH BIL 14
Døskeland Trond H30A NHH BIL 15
Falch Kristian Hj. H60B NHH BIL 16
Osland Ove H60B NHH BIL 16
Balsvik Ragnhild D40A NHH BIL 2
Basberg Bjørn L. H50B NHH BIL 4
Berge Jarl Magnus H16A NHH BIL 4
Sivertsen H30A Njord 2
Mogstad Håkon H40B NMF 11
Farsund Arne H60C NOBIL 2
Hjellebakk Bård H16B NOBIL 3
Hollekim Trond H40C NOBIL 9
Rykkje Ronny H40A NODE BIL 11
Jåstad Britt Kjersti D40C Noraudit 1
Johnsen Olaf H60C Norconsult Bil 7
Drange Ove HN Nordea BIL 1
Knutsen Per R. HN Nordea BIL 1
Bernes Gerd Kalsås D50C Nordea BIL 10
Myhra Frode H60C Nordea BIL 10
Tunes Asbjørn H50B Nordea BIL 5
Haldorsen Tone L. D40C Nordea BIL 8
Solberg Kristine Rød D50C Nordea BIL 9
Nyhammer Arne H40B Norwegian Hull Club 15
Almeland Sean H16C NOTEAM 1
Balestrand Lise Grønbech D30B NOTEAM 1
Berg Håvard H30A NOTEAM 1
berglia severin HUA NOTEAM 1
birte haugland D30C NOTEAM 1
bråten julie DN NOTEAM 1
Greitle Leif H50A NOTEAM 1
hannevik sondre HN NOTEAM 1
Heide Kjell H40A NOTEAM 1
hope jørgen Røli HN NOTEAM 1
Humlevåg Jonny H40C NOTEAM 1
Iversen Atle H40A NOTEAM 1
Johannessen Øyvind Brema HN NOTEAM 1
Korsan Tim-Marius HN NOTEAM 1
Kruse Gisela D40C NOTEAM 1
kubli mena DUB NOTEAM 1
Midttun Ørn H60C NOTEAM 1
monsen espen HUB NOTEAM 1
nydal brita DUN NOTEAM 1
Ormåsen Øystein H16B NOTEAM 1
Repstad Oddvar HN NOTEAM 1
Skauby Erlend H16C NOTEAM 1
Tvedt Haakon H16B NOTEAM 1
Tvedt Per C. HUN NOTEAM 1
Tvedt Sissel D40C NOTEAM 1
Ueland Yngve H16A NOTEAM 1
vike anne DN NOTEAM 1
Visted-Hansen Emma DUN NOTEAM 1
Melbø Gunnar H30A NOTEAM 11
Lorentzen Gustav H60C NOTEAM 12
Oldervoll Alf H40A NOTEAM 12
Risnes Harald H60B NOTEAM 12
Hope Jan G. H40C NOTEAM 13
Svendsen Torni Hauge D40C NOTEAM 13
Knudsen Sissel H. DUN NOTEAM 2
Stafseth Hartvig HUN NOTEAM 2
Vionnet Vincent HUA NOTEAM 2
Williams Lars Erik HUC NOTEAM 2
Bjørkhaug Anders H30A NOTEAM 4
Haarr Kristian H16A NOTEAM 4
Steinbakk Leif H40C NOTEAM 4
Lillealtern Trond H50A NRK Hordaland BIL 3
Almeland Silje Kreken DUA NTNUI 1
Nilsen Toril B. DN NUI 1
Segadal Kåre H50B NUI 12
Hope Arvid H60B NUI 15
Herfindal Olav H70B Nybygg BIL 1
Haaland Øyvind H16A Oddersjå 1
Balchen Eirik Glad H16B Oddersjå 2
amlie kristian HN Odfjell Drilling 3
Eik Jan Roald H30B Odfjell Drilling 5
Damm Atle H40B Onninen 10
Sandvik Bjørn H40B Posten BIL Bergen 15
Fyllingen Linn D. DN Posten BIL Bergen 9
Myking Tord Bell H40A Powel 2
Vindenes Jan Ove H30A Powel 8
Trones Lasse og Peder HUN Price Waterhouse BIL 1
Næss Terje H40C Price Waterhouse BIL 13
Mathiesen Geir H40C Price Waterhouse BIL 6
Sælensminde Kjell H70C Prior BIL 10
Ihlen Per G. H40C Rådgivende Biologer As 10
Eilertsen Mette D16C Rådgivende Biologer As 12
Hellen Bjart Are H40A Rådgivende Biologer As 14
Johnsen Geir H50B Rådgivende Biologer As 14
Brekke Erling H30A Rådgivende Biologer As 15
Hatling John Fredrik H40A Resource Partner 10
Horsdal Erik HN Århus Fast Tracks 1
Sæverud Helge H60C Rieber Shipping 13
Sæverud Merete D40C Rieber Shipping 9
Kobbeltvedt Herman H70B Rieber & Søn BIL 13
Sirevaag Vemund Viland HN Roar Haugland As 1
Hole Dagfinn H60B Rolls Royce Bergen 17
Austrheim Elisabeth D50C Rørkameratene 11
Instebø Kjell H40C Rørkameratene 4
Juvik Tore G. H40A SAAS 2
Matthey Thierry H30A Scandpower Pt 1
Haugland Erling H40C Sense Bil 1
Mortensen Jan Arvid H30C Sigma 14
Dalland Kjell H50B Simrad 11
bråten thomas H30B Sjåk IL 3
Tveita Lars Olav H60B Sjøkrigsskolen 13
Andreassen Dagfinn H60C Sjøkrigsskolen 14
Vold Per H60B Sjøkrigsskolen 16
Woldsdal Jørn Ove H40B Skage Transport 15
Hopland Siren DN Skage Transport 2
Skage Kjell H40C Skage Transport 2
Knudsen Arne Wilhelm H40A Skage Transport 3
Egeland Øystein Nipen HUA Skage Transport 4
Skage Bjørn-Inge H40B Skage Transport 9
berge lars ole H16C Skandiabanken 1
Frøystad Svein HN Skandiabanken 1
Kyrkjebø Signe DN Skandiabanken 1
Vararisas Helene DN Skandiabanken 1
Gjelsvik Hanne D40C Skandiabanken 11
Nordtveit Bodil DN Skandiabanken 11
Urås Evy D30C Skandiabanken 11
Enkelhet Rune HN Skandiabanken 12
Kaurel Nina D30C Skandiabanken 12
Hansen Jon-Kåre H30B Skandiabanken 13
Urne Tove DN Skandiabanken 13
Vacarisas Helene D50C Skandiabanken 15
Kayser Karen C D50C Skandiabanken 16
Mjaatvedt Vibeke DN Skandiabanken 17
maldonado isabel DN Skandiabanken 2
Mjøs Camilla D30C Skandiabanken 2
østgulen geir H40C Skandiabanken 3
Lygre Hildegunn DN Skandiabanken 5
Rekdalsbakken Marthe DN Skandiabanken 5
Svellingen Morten H30B Skandiabanken 8
Sleire Per Morten H40C Skanska 10
Schei Viggo H50A Skanska 2
Grønbech Lise Balestrand D30C Skogselskapet BIL 1
Kråkenes Audun H70C Skogselskapet BIL 11
Nymark Yngve H40A Skogselskapet BIL 11
Myrseth Bjørn H60A Skogselskapet BIL 12
Sandal Magne H70B Skogselskapet BIL 12
Hestness Lasse H60B Skogselskapet BIL 13
Jakobsen Atle H60B Skogselskapet BIL 13
Jakobsen Åse U D50C Skogselskapet BIL 13
Mohr Johan H70C Skogselskapet BIL 13
Alsaker Gunnar J. H60B Skogselskapet BIL 14
Hansen Vemund H30B Skogselskapet BIL 14
Karlsen Britt D40B Skogselskapet BIL 15
Nygaard Turid D60C Skogselskapet BIL 15
Ingvaldsen Axel H70B Skogselskapet BIL 16
Nygaard Jakob H60B Skogselskapet BIL 17
Pedersen Jan Harald H60B Skogselskapet BIL 18
Ingvaldsen Marit D60C Skogselskapet BIL 2
Mikkelsen Jan H50C Skogselskapet BIL 2
Totland Leiv H70C Skogselskapet BIL 5
Knudsen Egill H60B Skogselskapet BIL 7
Sandal Svein H30B Skogselskapet BIL 8
Bjørkhaug Per H60A Skogselskapet BIL 9
Aksdal Tommy HUC Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Angeltveit Andreas HUB Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Bentzen Sebastian HUC Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Buunk Caroline DUC Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Dale Brian Normann HUC Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Evensen Renate Laugen DUC Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Fjuk Stine Holth DUC Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Gabrielsen Gabrielle DUC Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Hammer Susanne DUC Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Svarstad Daniel HUC Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Waag Trine DUC Skole for Fysisk Fostring, HOS 1
Frøyd Christian H30A Sogndal 1
Nummedal Marianne D40B Spar Shipping 7
Dahle Maja Tvedt DN Søreide skole 1
Røed Rune H30B Starsport Bil 11
Solheim Britt DN Statens Hus BIL 10
Taule Eva K. D40C Statens Hus BIL 12
Aasen Terje H60C Statens Hus BIL 3
Hegna Kjell H50C Statens Hus BIL 4
Aasland Øistein H40C Statens Hus BIL 5
Nordås Ragni D30B Statens Hus BIL 5
Wannag Anja D40B Statens Hus BIL 8
Heksem Geir H30A Statens Kartverk 4
hed steinar H50B StatoilHydro BIL 1
Holm-Larsen Lauritz H50B StatoilHydro BIL 1
Iversen Magne HN StatoilHydro BIL 1
Moe Halvdan Ramberg H50B StatoilHydro BIL 1
Sollesnes Kjell Olav H30A StatoilHydro BIL 1
Viken Oddbjørn H40A StatoilHydro BIL 1
Bygstad Torbjørn H40B StatoilHydro BIL 11
Dyngeland Stein Ove H50B StatoilHydro BIL 11
Fjeldstad Sveinung H30B StatoilHydro BIL 11
Halvorsen Kjell A H30B StatoilHydro BIL 11
Kristiansen Geir Atle H50B StatoilHydro BIL 11
Kåstad Trude Ottesen D40C StatoilHydro BIL 11
Solbakken Karl H. H50A StatoilHydro BIL 11
Solemslie Knut H50C StatoilHydro BIL 11
Williams Stephen H40A StatoilHydro BIL 11
Saugestad Tor H70C StatoilHydro BIL 12
Svendsbø Jon Magne H30A StatoilHydro BIL 12
Døskeland Ketil H30A StatoilHydro BIL 13
Overland Joar H16A StatoilHydro BIL 13
Sagosen Harald H50C StatoilHydro BIL 13
Tjøswold David H40A StatoilHydro BIL 13
Vikane Per H60B StatoilHydro BIL 13
Greve Siren D50B StatoilHydro BIL 15
Haugland Håkon H40C StatoilHydro BIL 15
Eikanger Tom Eirik H40A StatoilHydro BIL 16
Herfjord Kjell H50B StatoilHydro BIL 2
Himle Odd H50C StatoilHydro BIL 2
Johanson Gisle H40B StatoilHydro BIL 2
Selheim Are H40B StatoilHydro BIL 2
Skauge Tormod H30A StatoilHydro BIL 2
Takle Marianne D40C StatoilHydro BIL 2
Øye Vibeke D30C StatoilHydro BIL 2
Oppedal Birte D40B StatoilHydro BIL 3
Ormberg Liv D30B StatoilHydro BIL 3
Sælen Arne-Johan H40A StatoilHydro BIL 3
Vatshelle Siren D30C StatoilHydro BIL 3
Vikane Erik H40A StatoilHydro BIL 3
eliasson charlotte D30C StatoilHydro BIL 4
Petershagen Mari D30B StatoilHydro BIL 4
Simonsen Åse D60C StatoilHydro BIL 4
Skjerven Martha D40C StatoilHydro BIL 4
Weltzien Rune H40B StatoilHydro BIL 4
Due Gisle N. H50A StatoilHydro BIL 5
Knoph Stein Erik H30C StatoilHydro BIL 5
Nygaard Anne Kristin D40C StatoilHydro BIL 5
Skog Agnete D30C StatoilHydro BIL 5
Steinsland Godfred H H40C StatoilHydro BIL 5
Sæterdal Øystein H50B StatoilHydro BIL 5
Tvedt Magnus H16B StatoilHydro BIL 5
Bøe Øistein H40A StatoilHydro BIL 6
Johansen Thomas Rudberg H30C StatoilHydro BIL 6
Engelsen Geir H60B StatoilHydro BIL 7
Heid Steinar H50B StatoilHydro BIL 7
Pedersen Atle H40A StatoilHydro BIL 7
Fjellbirkeland Hege D40B StatoilHydro BIL 8
Grasdalsmoen Siv Astrid D40B StatoilHydro BIL 8
Horntvedt Lise D16C StatoilHydro BIL 9
Sukka Pål Ove H30B StatoilHydro BIL 9
Skarsbø Einar H60B Statsbygg 6
Tvedt Britt DN St Olavs Hospital 2
Nærheim Albert H70C Suldal O-lag 1
Iversen Sissel DN SVANCO A/S 2
Hauge Frode HN SVIL 1
Haugse Frode HN SVIL 1
Myrli Torild D40C SVIL 12
Blytt Marius HUN SWECO BIL 1
Blytt Per Michael H60C SWECO BIL 10
Seilen Karl H40B SWECO BIL 5
Hofstad Even H50B Telenor 1
Liljebæck Tommy H30B Telesport BIL 1
Viken Geir Roald H30B Telesport BIL 12
Valen Torill D50C Telesport BIL 13
Valen Ove H60C Telesport BIL 15
Madsen Sigvard Tschudi H50B Telesport BIL 16
Hegdal Berit D50B Telesport BIL 18
Hansen Georg H50C Telesport BIL 3
Grønli Magne H60C Telesport BIL 9
Iversen Truls H40C Telesport BIL 9
Vindenes Bjørn H30B Tess 15
Karlsen Egil H50B TIDE BIL 16
Skogedal Per H50B TIDE BIL 7
andersson atle H40B Tidende BIL 1
Solheim Svein H50B Tidende BIL 1
Røv Marte D16C Tinghuset 5
Greve Hanne Sophie D50B Tinglaget Bil 6
Tjelmeland Tore H30B Tjelmeland Friksjon 1
Engen Petter H50C TrygVesta BIL 1
Teigland Kirsten D50C TrygVesta BIL 1
Kayser Ragnar H50B TrygVesta BIL 13
Tonaas Rune H50B TrygVesta BIL 13
Mæland Alf H60C TrygVesta BIL 15
Haugland Per H60B TrygVesta BIL 16
Haugland Jan H40A TrygVesta BIL 17
Langhelle Thomas H30B TrygVesta BIL 3
Skeide Lars S H30B TrygVesta BIL 5
Agasøster Anne-Lill D40C TrygVesta BIL 6
Balestrand Hermann H60B Tveit Arkitektkontor 1
Nilsen Jan H50B Tveit Arkitektkontor 10
Hollås Hanne D40C Universitetet BIL 1
Hovland Dag H30A Universitetet BIL 1
Nodland Egil H40A Universitetet BIL 1
Nodland Kristin Miskov DN Universitetet BIL 1
Skogstrand Trude D30C Universitetet BIL 1
Søvik Margrete D30C Universitetet BIL 1
Vike Siri DN Universitetet BIL 1
Lien Jan R. H60B Universitetet BIL 10
Lillehaug Johan R H60C Universitetet BIL 10
Rødseth Ingerid DN Universitetet BIL 10
Strand Gunhild DN Universitetet BIL 10
Tessem Bjørnar H40B Universitetet BIL 10
Buanes Trygve H30A Universitetet BIL 11
Ormehaug Per A. H50B Universitetet BIL 11
Raadal Magne H60B Universitetet BIL 12
Søvik Guldborg D70C Universitetet BIL 12
Mikkelsen Gunnar H50B Universitetet BIL 13
Pedersen Gunnar Helmich H50B Universitetet BIL 13
Raae Arnt J. H60B Universitetet BIL 14
Skauge Arne H50B Universitetet BIL 14
Søvik Oddmund H70B Universitetet BIL 14
Alvheim Atle H60A Universitetet BIL 15
Sørevik Tor H50A Universitetet BIL 15
Grahl-Nielsen Otto H70B Universitetet BIL 16
Kocbach Bjørg D60C Universitetet BIL 16
Solheim Einar H60C Universitetet BIL 16
Storøy Sverre H70C Universitetet BIL 16
Barstad Idar H30B Universitetet BIL 2
Jensen Lita Greve D70C Universitetet BIL 14
Jensen Marianne D30B Universitetet BIL 2
Berre Inga D30B Universitetet BIL 4
Daltveit Anne K. D50B Universitetet BIL 4
Fjellbirkeland Anne D40B Universitetet BIL 4
Aanonsen Sigurd H50B Universitetet BIL 5
Hansen Jan P. H40A Universitetet BIL 5
Krzywinski Eva D50C Universitetet BIL 5
Barthel Knut H50A Universitetet BIL 6
Hekland Bård H30A Universitetet BIL 7
Pedersen Frode Helmich H30B Universitetet BIL 8
Solli Bjørge H30A Universitetet BIL 8
Heide Eldar H40B Universitetet BIL 9
Hekland Brita D60C Universitetet BIL 9
Flatholm Per Olav HUA Valkyrien 2
Jørgensen Gard HUA Valkyrien 4
Barthel Lilli Mikki DUN Varegg 1
Johansen Morten Lund H40A Varegg 1
lund-Johansen helene D30A Varegg 1
Mestad August Braarud HUC Varegg 1
njølstad rasmus HUC Varegg 1
Ottesen Kristiane DN Varegg 1
Våge Harald Dahl H16B Varegg 1
Ottesen Per Ola HUC Varegg 11
Rolland Per H60C Varegg 12
Brokstad Rita D50C Varegg 2
Gjesdal Linn Kristine DUB Varegg 2
Gjesdal Jonas HUC Varegg 6
Vonen Brynjulf H40B Varegg 7
Gjøsund Jon HUC Varegg 8
Strømme Karianne D30B Veidekke 12
Sælen Ole-Håkon H40A Veidekke 14
Sælen Kåre H70C Veidekke 17
Tveit Marianne D16C Vetco Aibel AS 11
Hopsdal Svein Anders H40B Vetco Aibel AS 15
Johnsen Britt D30C Vetco Aibel AS 16
Sandtorv Leif H40B Vetco Aibel AS 2
Kragseth Ole H30B Vetco Aibel AS 7
Rykkje Sveinung H30A Vetco Aibel AS 8
Olsen Kurt H40B VETCO GRAY 12
Schei Mariann D30B Viking 1
Torgersen Torhild Eide D16B Viking 1
kyrkjebø trude D30C Viking 3
Damm Martin HUB Viking 4
Kyrkjebø Knut HN Viking 4
Torgersen Torhild E. D16B Viking 7
Høgset Frode H30B Visma 11
Rød Anders T. H30B Visma 9
Kringstad Gulla D60C Vital BIL 1
Røen Arild H50A Vital BIL 1
Hole Astri Ese D60C Vital BIL 15
Tangen Turid D60C Vital BIL 15
Lauvskar Ole H50B Vital BIL 18
Haagensen Truls H60C Vital BIL 3
Myking Arne Dag H40B Vital BIL 3
Lønnebotn Tord H60A Vital BIL 4
Myking Eirik HUN Vital BIL 8
Stemme Øistein H30A VIZ 19
Bråten Kristian H16A Voss IL 1
Tuft Dag H50B VS-laget 10
Antonsen Frode H30B Webstep BIL 12
von der Ohe Maja D40B Webstep BIL 13
Aadland Øystein H30B Webstep BIL 6
Teigen Britt DN Widerøe 2
Hansen Linda DN Widerøe 4
Strømme Øystein H40A Widerøe 5
Almeland Grunde Kreken HUB Øystese IL 2

Last ned som csv fil | Last ned som Excel regneark

Henvendelser til styret gjøres på epost styret@o-bergen.no.

Spørsmål og melding om feil vedrørende ranking, statistikk, ubegrunnet diskvalifikasjoner, resultater eller strekktider meldes til resultatservice@o-bergen.no.

Meld fra så fort som mulig da datautstyret skal leveres videre til neste arrangør.